Каталог продукції Новатек

Однофазні реле напруги.
Використовуються для захисту однофазних споживачів від неприпустимих коливань напруги в мережі, а також наслідків "обриву нуля".

Трехфазні реле напруги.
Використовуються для захисту трифазних споживачів від неприпустимих коливань напруги в мережі, обриві, перекосі, неправильній послідовності та злипанні фаз.

Багатофункціональні реле часу.
Електронні двоканальні реле часу із затримкою на включення призначені для комутації електричних мереж змінного струму та постійного струму із регульованою затримкою часу.

Програмовані таймери з фотореле та контролем напруги.
Призначені для увімкнення/вимкнення одного або двох навантажень.

Пристрої захисту асинхронних електродвигунів.
Призначені для постійного контролю параметрів трифазного електрообладнання.

Перемикачі фаз.
Призначений для живлення промислового та побутового однофазного навантаження 220 В/50 Гц від трифазної чотирипровідної мережі 3×380+N.

Токові реле та обмежувачі потужності.
Реле максимального струму призначене для відключення навантаження зі збільшенням струму вище встановленого значення.

Стабілізатори.
Стабілізатори Legat від компанії Новатек Електро призначені для забезпечення високостабільного електроживлення різних споживачів 220В/50Гц.


Каталог який Ви дивитеся представляє продукцію компанії «Новатек-електро». Продукція цієї компанії використовується широким колом промислових та енергетичних підприємств. Основною продукцією «Новатек-електро» є промислові реле, реле напруги одна і три фазні, серія температурних контролерів, блоки захисту та контролю для асинхронних електродвигунів, струмові реле. Із силової електроніки це різні джерела живлення, безтрансформаторні електронні стабілізатори напруги.

Замовити зворотній дзвінок


(056) 788 96 46
(050) 223 75 69
(098) 292 61 66