Однофазні реле напруги

РН-111М може працювати в чотирьох незалежних режимах: -Реле напруги; -Реле мінімальної напруги; -Реле максимальної напруги; -реле часу із затримкою на включення. РН-111М індикує діюче значення вхідної напруги та стан вихідного ре-ле (включено/вимкнено).

РН-101M, РН-116, РН-117, РН-116Т, VC-115.
Реле напруги призначене для відключення побутового та промислового однофазного навантаження 220 В, 50 Гц при неприпустимих коливаннях напруги в мережі з автоматичним повторним включенням після відновлення всіх параметрів мережі.

Реле напруги РН-113 призначене для відключення побутового та промислового однофазного навантаження 220 В, 50 Гц будь-якої потужності при неприпустимих коливаннях напруги в мережі з наступним автоматичним включенням після відновлення параметрів мережі.

Реле напруги РН-102 призначене для відключення побутового та промислового 1-фазного навантаження 220 В, 50 Гц потужністю навантаження до 6,5 кВт (до 30 А) при недопустимих коливаннях напруги в мережі з автоматичним повторним включенням (надалі АПВ) після відновлення параметрів мережі. До складу РН-102 входить мережевий фільтр, що захищає навантаження, що підключається від високовольтних імпульсних перешкод.

Реле напруги РН-104 "Volt Control" призначене для захисту побутової техніки (обладнання) (холодильників, кондиціонерів, пральних машин, теле-, відео- та аудіотехніки тощо) потужністю до 9 кВт від недопустимих коливань напруги в мережі та наслідків обриву нейтралі.

Реле напруги РН-106 "Volt Control" призначене для захисту побутової техніки (обладнання) (холодильників, кондиціонерів, пральних машин, теле-, відео- та аудіотехніки тощо) потужністю до 14 кВт від недопустимих коливань напруги в мережі та наслідків обриву нейтралі.

РН-111 має всі функції РН-101, але виконано в корпусі з кріпленням на стандартну DIN-рейку. Захищає навантаження будь-якої потужності: до 3,5 кВт безпосередньо вихідними контактами реле, понад 3,5 кВт через магнітний пускач, в розрив живлення котушки якого включаються вихідні контакти реле.

btnimage