Кабель

ПВ-1 є найменш еластичним серед проводів даного виду, і, відповідно, має найнижчий клас гнучкості – 1. Граничний радіус вигину – до 10 діаметрів. Внаслідок відсутності еластичності, стаціонарне прокладання даного провідника передбачає прямолінійні ділянки та додатковий механічний захист, наприклад, наявність металевого рукава. Має найнижчу вартість серед проводів ПВ і знаходить широке застосування при створенні ліній електропроводок усередині сталевих труб та в різних пустотних каналах, а також для підключення різних пристроїв і установок, оснащених монтажним щитом.
ПВ1-1,5, ПВ1-2,5

ПВ-3 є провідником підвищеної еластичності, що дозволяє застосовувати його при створенні найскладніших за конструкцією електричних мереж, що відрізняються великою кількістю вигинів. Клас гнучкості дроту даної марки варіюється в залежності від діаметра перерізу: 2 клас – 0.5 до 1.5 мм2; клас 4 – від 2.5 до 4 мм2; клас 3 – перерізи, що перевищують 4мм2. Незамінний в освітлювальних електромережах та для підключення різного електроустаткування.
ПВ3-0,75, ПВ3-1, ПВ3-1,5, ПВ3-2,5, ПВ3-4, ПВ3-6

ПВС силовий кабель знаходить застосування в основному в побутовій сфері – для підключення до електромережі різних приладів та дрібної побутової техніки, а також напівпрофесійного електроінструменту для будівництва або ремонту: пральних та посудомийних машин, пилососів, електродрилів, шліфувальних машин тощо .п.
За технічними показниками цей провід може приєднуватися до мереж різних присадибних засобів малої механізації для приватного рослинництва, городництва та садівництва, інших аналогічних приладів та машин: триммер, електрокосарка.
Він дуже затребуваний при виготовленні електричних подовжувачів різної довжини, розрахованих на робочу напругу в межах від 220 до 380 В. Такий провід використовується для монтажу різних систем зовнішнього освітлення, при спорудженні щитових рекламних вуличних конструкцій.
ПВС 3х1, 5, ПВС 3х2, 5, ПВС 4х1, 5

Кабель ВВГнг (інакше відомий як силовий провід ВВГнг) – це кабель, що застосовується, коли в стаціонарних установках, що працюють на номінальній напрузі 0,66, 1 або (рідше) 6 кВ і мають частоту 50 Гц, або на постійній напрузі до 1 кВт, потрібно передача та розподіл енергії. Кабель є досить універсальним, він може розміщуватись у сухих та вологих приміщеннях, він може застосовуватися на суші, у воді, на висоті (не більше 4300 м) тощо. Особливістю даного підвиду кабелю є ще й те, що він не поширює горіння.
ВВГп нг - LS (нд) 2х1,5, ВВГп нг - LS (нд) 2х2, 5, ВВГп нг - LS (нд) 3х1, 5, ВВГп нг - LS (нд) 3х2, 5, ВВГп нг - LS (нд ) 4х1,5


Після багатьох років роботи на ринку електрообладнання та вивчивши попит споживача, наше підприємство вводить на склад нову групу товарів, а саме кабель та провід. На сьогодні ми підтримуємо на складі ходові позиції, такі як ПВ1, ПВ3, ПВС і ВВГнг . Продукцію закуповуємо у перевіреного виробника відповідну ГОСТу. Якщо Вас цікавить інша марка кабелю, Ви завжди можете надіслати нам заявку або зателефонувати за телефонами, вказаними в контактах, і ми в короткий термін відповімо на всі Ваші запитання та зробимо пропозицію.

Замовити зворотній дзвінок


(056) 788 96 46
(050) 223 75 69
(098) 292 61 66