ETISWITCH – Вимикачі, перемикачі та роз’єднувачі навантаження, кулачкові перемикачі

Вимикачі навантаження малогабаритні типу LAS призначені для встановлення в розподільчих щитах і застосовуються для комутації електричних кіл низької напруги зі струмом до 160А.

Вимикачі навантаження типу LA призначені для встановлення в розподільчих щитах і застосовуються для комутації електричних кіл низької напруги зі струмом до 3150А.

Роз'єднувачі навантаження із запобіжниками типу LAF призначені для роботи з плавкими вставками NV-NH та застосовуються в розподільних пристроях та електричних шафах для захисту та комутації під напругою ланцюгів низької напруги з номінальним робочим струмом до 630А. Аксесуари: рукоятки, додаткові контакти, шток, штифт, захисні екрани, захисні кришки клем.

Перемикачі навантаження малогабаритні 1-0-2 типу LAS COP/LAS CO застосовуються у розподільних пристроях та електричних шафах для перемикання ланцюгів низької напруги з номінальним робочим струмом до 125А. Можуть застосовуватись як перемикачі для ручного введення резерву.

Перемикачі навантаження 1-0-2 типу LA..CO та LA..COH застосовуються в розподільчих пристроях та електричних шафах для перемикання ланцюгів низької напруги з номінальним робочим струмом від 160 до 3150А. Можуть застосовуватись як перемикачі для ручного введення резерву.

Перемикачі навантаження з мотор-приводом типу LA…MO…CO (1-0-2) застосовуються у розподільних пристроях та електричних шафах для перемикання ланцюгів низької напруги з номінальним робочим струмом від 250 до 2500А. Можуть застосовуватись як перемикачі для ручного введення резерву.

Перемикачі кулачкові типу CS призначені для ручної комутації ланцюгів низької напруги. Застосовуються для створення головних та керуючих ланцюгів, включення та вимкнення електродвигунів, трансформаторів та інших електричних пристроїв невеликої потужності.

btnimage